Zadzwoń: 797 992 957 | Napisz: pawel.wiecek@polidmex.pl

Polidmex Nieruchomości

Skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyróżnić swoją ofertę spośród tysięcy innych, obecnych na rynku. Z tą myślą wychodzimy na przeciw naszym klientom i wprowadzamy nową usługę – marketing nieruchomości. Dzięki współpracy z doświadczoną agencją marketingową, specjalizującą się w rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie znacznie zwiększyć skuteczność działań promocjyjnych nieruchomości przeznaczonych na sprzedaż czy wynajem.

W zależności od potrzeb, możemy opracować indywidualne materiały informacyjne dla danej nieruchomości, przeprowadzić dedykowaną kampanię reklamową (internet, media tradycyjne), a nawet przygotować odrębną stronę www, szczegółowo prezentującą ofertę. Strategia działań powstaje na bazie szczegółowej analizy potencjału i pozycji rynkowej nieruchomości. Po jej zatwierdzeniu, doświadczony zespół specjalistów przystępuje do jej realizacji.

Nasza oferta marketingowa skierowana jest głównie do klietnów, którzy nawiążą z nami umowę pośrednictwa na wyłączność. Niemniej, jesteśmy otwarci również na współpracę niezależną od pośrednictwa. Zasady takiej współpracy każdorazowo ustalane są indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy!

Szukaj