Zadzwoń: 797 992 957 | Napisz: pawel.wiecek@polidmex.pl

Polidmex Nieruchomości

Skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Z myślą o kompleksowym podejściu do obrotu nieruchomościami, Polidmex Nieruchomości oferuje swoim klientom coraz popularniejszą obecnie usługę home stagingu. Jest ona dostępna zarówno dla klientów, którym świadczymy usługi pośrednictwa, jak też tych, którzy chcieliby skorzystać z niej niezależnie.

Usługa home stagingu pozwala na właściwe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu. Jej głównym celem jest zainteresowanie daną nieruchomością jak największej ilości oglądających, a przez to przyspieszenie sprzedaży lub wynajmu i zrealizowanie transakcji za możliwie najwyższą cenę.

Home staging przydatny jest szczególnie w przypadku nieruchomości, które ogląda stosunkowo wielu potencjalnych nabywców, ale żaden nie decyduje się na zakup. W takich przypadkach można przypuszczać, że oglądających zachęciła oferta, a zniechęciła, niestety, sama nieruchomość. Co robić w tej sytuacji?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami od home stagingu! Dzięki kilku prostym zbiegom, Twoje mieszkanie może całkowicie zmienić swój charakter. Przy niewielkich nakładach finansowych zmieniamy wnętrza na jaśniejsze, bardziej przestronne, kolorowe, funkcjonalne – słowem, zapraszające do zamieszkania.

Pamiętaj, że o decyzji o zakupie nieruchomości bardzo często decyduje pierwsze wrażenie, na które olbrzymi wpływ mają detale. Zamiast zdawać się na przypadek, świadomie zadbaj o to, aby wrażenie to było jak najlepsze.

Szukaj