Zadzwoń: 797 992 957 | Napisz: pawel.wiecek@polidmex.pl

Polidmex Nieruchomości

Skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Poszukiwanie odpowiedniej nieruchomości może być procesem uciążliwym i długotrwałym. Ciągle przybywa nowych oferta, a te najlepsze szybko stają się nieaktualne. Na początku takie poszukiwania są atrakcyjne i ekscytujące ale… gdy przeglądając ofertę po ofercie… tracisz zainteresowanie odnalezienie tej właściwej staje się coraz trudniejsze. Tracisz czas i energię.

Możemy Ci pomóc – ponieważ Nieruchomości “to nasza działka“. Napisz do Nas z informacją czego poszukujesz, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę… jeśli nie od razu to wtedy gdy znajdziemy coś na miarę Twoich oczekiwań.

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer kontaktowy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Typ nieruchomości

Typ transakcji

Miejscowość (wymagane)

Cena

Opis i Uwagi

TAK Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest Polidmex Nieruchomości  Paweł Więcek z siedzibą w Łowiczu przy ul. Spółdzielczej 11A. dalej "Polidmex". Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu marketingowym, zawarcia umowy pośrednictwa z Polidmex i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.

TAK Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Polidmex Nieruchmości Paweł Więcek za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez Polidmex Nieruchomości Paweł Więcek.

Szukaj