Zadzwoń: 22 625 08 26 | Napisz: biuro@polidmex.pl

Polidmex Nieruchomości

Skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Typ Nieruchomości:
OBIEKT - SPRZEDAŻ
Cena
550 000 PLN
Cena za m2
39.89 PLN

Numer oferty
3/2060/OOS
Lokalizacja
BEDLNO
Powierzchnia
13789 M2
Rok budowy
Stan prawności
WŁASNOŚĆ

Oferta sprzedaży terenu przy drodze krajowej Poznań - Warszawa (nr 92), z wyznaczonym pasem zjazdu w prawo. Do ruchu możemy włączyć się korzystając z drugiego wyjazdu bez konieczności zawracania i korzystania z wjazdu. Na działce znajduję się budynek z przeznaczeniem gastronomiczno - hotelowym. Działka utwardzona kruszywem. Działka wzdłuż drogi ma 150 m.

Na działce znajdują się zbiorniki oraz dystrybutor gazu. Istnieję również projekt stacji paliw płynnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu w celu otrzymania dokładniejszych informacji.Prezentowane przez nas oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, POLIDMEX Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
  • Cena 550 000 PLN
  • Cena za M2 39.89 PLN
  • Rodzaj obiektu INNY
  • Droga dojazdowa ASFALTOWA DOJAZD TIR
  • Ogrodzenie BRAK
  • Ilość pięter 1
  • Rodzaj budynku RESTAURACJA
  • Liczba pokoi 8
  • Rodzaj rynku WTÓRNY

Agent prowadzący:
Paweł Więcek

Telefon:
797992957

Email:
pawel.wiecek@polidmex.pl

TAK Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest Polidmex Nieruchomości  Paweł Więcek z siedzibą w Łowiczu przy ul. Spółdzielczej 11A. dalej "Polidmex". Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu marketingowym, zawarcia umowy pośrednictwa z Polidmex i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.

TAK Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Polidmex Nieruchmości Paweł Więcek za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez Polidmex Nieruchomości Paweł Więcek.