Zadzwoń: 22 625 08 26 | Napisz: biuro@polidmex.pl

Polidmex Nieruchomości

Skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Typ Nieruchomości:
DOM - SPRZEDAŻ
Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
6 666.67 PLN

Numer oferty
267/2060/ODS
Lokalizacja
ŚLEPOWRONY
Powierzchnia
180 M2
Rok budowy
2005
Stan prawności
WŁASNOŚĆ

Niepowtarzalne siedlisko,jedyne w swoim rodzaju jako sposób na życie ciekawe w zgodzie z naturą i przyrodą.

Kilkuletni dom typu dworek oryginalnie wyposażony w stylowe meble w idealnej kompozycji z dużym gustem. Na dole 2 pokoje, kuchnia dwie łazienki (jedna z wc), malowniczy kominek. Na pietrze dwa pokoje i łazienka. Na posesji stodoła ok.150m z częścią mieszkalną, kaflową kuchnią i pomysłowymi rozwiązaniami pomieszczeń. Budynek ma nowy dach, nowe wrota i drzwi z dorabianymi okuciami, jest w bardzo dobrym stanie. Podobnie jak solidna stajnia z oborami przygotowana do hodowli - ostatnio konie, krowy, kozy ale są warunki na wszelkie zwierzęta. Na działce, malownicza piwniczka typu schron, drewutnia, własna wędzarnia, piekarnia chleba, mnóstwo drzew i krzewów owocowych.

Całość genialnie komponuje się i stwarza niezwykły klimat. Gospodarstwo mieści się w pobliżu Jońca kilka kilometrów od Płońska.Prezentowane przez nas oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dokładamy najwyższej staranności, aby informacje dotyczące oferowanych nieruchomości były możliwie dokładne, kompletne i aktualne. Ze względu na okoliczności, iż informacje te pochodzą od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, POLIDMEX Nieruchomości nie ponosi odpowiedzialności za ich dokładność, kompletność i aktualność.
  • Cena 1 200 000 PLN
  • Cena za M2 6 666.67 PLN
  • Typ domu WOLNO STOJĄCY
  • Droga dojazdowa UTWARDZONA
  • Powierzchnia użytkowa 180.0000
  • Standrad WYSOKI STANDARD
  • Umeblowanie TAK
  • Instalacje w budynku WODNA
  • Rodzaj rynku WTÓRNY

Agent prowadzący:
Paweł Więcek

Telefon:
797992957

Email:
pawel.wiecek@polidmex.pl

TAK Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w celu nawiązania kontaktu w sprawie przedstawionej w niniejszym formularzu. Administratorem danych jest Polidmex Nieruchomości  Paweł Więcek z siedzibą w Łowiczu przy ul. Spółdzielczej 11A. dalej "Polidmex". Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu marketingowym, zawarcia umowy pośrednictwa z Polidmex i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.

TAK Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Polidmex Nieruchmości Paweł Więcek za pomocą telefonu i/lub środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej oraz SMS, skierowanej do mnie informacji handlowej oraz przesyłanie mi materiałów reklamowych oraz ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez Polidmex Nieruchomości Paweł Więcek.