Zadzwoń: 797 992 957 | Napisz: pawel.wiecek@polidmex.pl

Polidmex Nieruchomości

Skuteczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Aktualne oferty pracy:

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI / POŚREDNIK

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości, kompleksową obsługę klientów (kontakt telefoniczny / osobisty, prezentacja nieruchomości, obsługa transakcji, budowanie długotrwałych relacji), a także za aktywną współpracę z instytucjami finansowymi, kancelariami notarialnymi oraz deweloperami.

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości, chęć nauki i rozwoju w zawodzie pośrednika,
  • pozytywne nastawienie, determinacja i wytrwałość w działaniu,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności negocjacyjne,
  • mile widziana licencja pośrednika lub doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego,
  • mile widziana znajomość rynku obrotu nieruchomościami na terenie Warszawy i okolic,
  • mile widziana znajomość regulacji prawnych, dotyczących zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Zapewniamy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie na rynku nieruchomości,
  • w pełni wyposażone miejsce pracy, zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy,
  • system pracy dostosowany do indywidualnych możliwości,
  • wysoki standard pracy, wsparcie oraz przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach wysokich prowizji,
  • indywidualne warunki współpracy dla osób z doświadczeniem w branży nieruchomości,
  • indywidualną opiekę mentora oraz praktyczne szkolenia,
  • możliwość rozwoju w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami.

CV ze zdjęciem + list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: biuro@polidmex.pl, w tytule wiadomości wpisując “CV – imię i nazwisko”.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy dopisać następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883, tekst jednolity: Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926)”

Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Szukaj